, 6 chyb při výběru svatebních šatů

6 chyb při výběru svatebních šatů

Na co si dát pozor a na co pamatovat? V tomto článku vám na základě našich znalostí a zkušeností chceme poradit, jak se vyvarovat nejčastějších chyb, které se nevěsty dopouštějí, což vede ke zklamání a může vám komplikovat výběr vašich vysněných a jedinečných svatebních šatů.

Když přijde dlouho očekávaný a jedinečný okamžik návštěvy salonu, který jste si vybrala, zapamatujte si pár důležitých věcí a pravidel. V první řadě byste si měla uvědomit, že výběr svatebních šatů je proces – a jako každý proces vyžaduje čas a správnou přípravu.

Než se pustíte do hledání outfitu, zamyslete se nad tím, co se vám opravdu líbí a o čem sníte. Stojí za to hledat inspiraci na internetu a odpovězte si na otázku, které styly jsou vaše oblíbené, v čem se cítíte dobře a které střihy vás rozhodně nelákají a nemáte je rády. Vzhledem k výše uvedenému, však stojí za to, si zachovat otevřenou mysl a také vyzkoušet šaty, které vám v salonu doporučí – letité zkušenosti, schopnost zvolit správný střih postavy a znalost materiálů, velmi často pomůže najít ty jediné šaty pro vás – nevěstu.

Pokud jste již absolvovala všechny uvedené rady, je čas navštívit salon. Na kouzelnou dobu výběru šatů budete dlouho vzpomínat a s pomocí našeho článku se vyhnete nepříjemným věcem, které se opravdu můžou stát! Čtěte dál

Příliš mnoho poradců

Pomoc blízkých při výběru šatů je neocenitelná. Nikdo tě nezná tak dobře jako tvoje máma nebo tvoje nejlepší kamarádka. Pamatujte však, že čím více rádců, tím více názorů a vizí na to, jak byste měla ve svatební den vypadat. Nejdůležitější je, abyste se ve zvolených šatech cítila krásně. Soustřeďte se na sebe a své pocity, analyzujte detaily a odpovězte si na otázku, jestli má takto vypadat váš svatební den, je to velmi soukromý a individuální okamžik. Vybrané šaty vám zůstanou v paměti po mnoho let a pamatujte si, že je čas splnit si své sny.

Fotografie pořízené nedbale

Některé salony umožňují nevěstám fotografovat během zkoušek. To se může zdát, jako užitečný nástroj při výběru šatů, zejména pro méně rozhodné nevěsty, ale pouze za určitých podmínek. Během zkoušky se musíte soustředit na to, abyste si čas maximálně užila. Takže se ujistěte, že se z výběru šatů nestane focení, během kterého chce každý z vašich přátel udělat „dokonalou fotografii“ ze všech možných úhlů a pozic a zapomenou na účel návštěvy a to jste vy a vaše šaty.

Také fotit skrytě nic nepřinese. Je to velmi neslušné a trapné a nic to nepřinese. Neodborně vyfocená fotografie může zkazit efekt i těch nejkrásnějších a nejhonosnějších šatů. které by pro vás mohly být ty jediné. Podívejte se raději do všech zrcadel v salonu ze všech úhlů, zeptejte se doprovodu na jejich názor, zůstaňte v šatech tak dlouho, abyste si vše co nejlépe zapamatovala a pokud se stále nemůžete rozhodnout a chcete si vše ještě promyslet, požádejte nás o fotografii, která bude plně odrážet efekt šatů

Nemějte konkrétní očekávání

Mnoho nevěst se rozhodne vyzkoušet svatební šaty, aniž by tušily, co hledají. Nikdo samozřejmě neočekává, že budete při popisu dokonalých šatů úplně přesná, ale ani ten nejlepší stylista vám nemůže číst z mysli, co se vám líbí a v čem se cítíte dobře. Než začnete zkoušet, přemýšlejte o stylech, o tom, co se vám opravdu líbí a jak chcete vypadat ve svůj svatební den. Může být také užitečné, vzít v potaz výběr místa, které jste si vybrali pro váš svatební den a hostinu, stejně jako styl výzdoby a téma celé svatby. Soustřeďte se na to, co chcete a vyzkoušejte si šaty, které vás opravdu zajímají. Je samozřejmě velmi důležité zůstat otevřená návrhům stylisty, ale mít i mírně specifikované požadavky a očekávání týkajících se vašich svatebních šatů velmi pomáhá a zjednodušuje proces výběru.

Nebuďte slepá

Vaše vize svatebního stylu je nejdůležitější a nikdo by se s vámi neměl hádat nebo vás odrazovat od plnění si svých snů. Stojí však za to, dát si šanci, mít otevřenou mysl a vyzkoušet si šaty, které vám v salonu nabídneme. Díky zkušenostem a každodenní pomoci při výběru šatů vám můžeme nabídnout něco, co si zamilujete. Naše dlouholetá praxe ukazuje, že mnoho nevěst se nakonec rozhodne pro šaty, které dříve nenosily . Kolem šatů koluje mnoho mýtů, např. že určité šaty mohou mít jen štíhlé nevěsty. Věřte, že ne! I plnější tvary můžou vypadat úžasně a krásně.

Příliš velký výběr

Než půjdete nakupovat nebo zkoušet, nejprve si pečlivě vyberte salony, které vás zajímají – využijte rady ostatních nevěst, možná kamarádek, které si už šaty koupily nebo půjčily, zkontrolujte fóra, skupiny na sociálních sítích a přečtěte si názory. Nenavštěvujte bez přemýšlení všechny salony, které najdete na internetu, proveďte rezervaci a jeďte jen tam, kde je šance, že najdete to, co vás zajímá.

Nevybírejte bláznivě, tohle je past, do které spadne mnoho nevěst. Příliš mnoho vyzkoušených šatů vám může jednoduše zamotat hlavu a komplikovat výběr těch dokonalých . Můžete si vyzkoušet všechny šaty v salonu a vědět méně, než když zkoušíte pět.

Nákup nebo pronájem šatů na poslední chvíli

Často při setkáních s nevěstami v salonu slýcháme otázku: „Kdy by se měly nejpozději objednat svatební šaty ? “ Milé nevěsty, není dobré čekat na poslední chvíli! Optimální doba pro hledání šatů je rok až deset měsíců před plánovaným obřadem.

NAPIŠTE NÁM

Chcete si domluvit zkoušku šatů? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám na WhatsApp nebo Messenger a my Vám slibujeme, že se Vám ozveme, co nejdříve to bude možné.
Pokud se Vám nechce čekat, můžete nám zavolat 🙂
, Construction Below Page

Otevírací doba:

Pouze na objednávku.

, Construction Below Page

Kontakt:

(+420) 734 399 129

info-karolinak @ email.cz

, Construction Below Page

Navštivte nás:

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

, Construction Below Page

Kontaktní osoba:

Petra Urubová

, Construction Below Page

Bankovní spojení:

9683980001/5500 Raiffeisenbank

, Construction Below Page

Sídlo společnosti

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.
IČO:055 28 101

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

C 95914 vedená
u Krajského soudu v Brně

, Construction Below Page

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.

IČO 05528101

Ochrana osobních údajů a spotřebitelské spory

K přečtení zde

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram