, Jak si vybrat správné svatební šaty a svatební salon

Jak si vybrat správné svatební šaty a svatební salon

Milé nevěsty,

v tomto článku bych Vám ráda nastínila pár rad, které Vám pomůžou najít tu správnou půjčovnu a hlavně TY PRAVÉ SVATEBNÍ ŠATY!

Velmi důležité je znát datum svatby. Pokud již znáte termín svatby, můžete se pustit do hledání svých vysněných šatů. Každá nevěsta chce ve svůj velký den vypadat co nejlépe. Z toho důvodu hledejte svoje vysněné šaty opravdu pečlivě.

Důležitým krokem je, abyste věděla v jakém stylu bude váš obřad a svatba probíhat. Využijte nabídky půjčoven, které nabízí na internetu nepřeberné množství modelů. Dobře se podívejte, jestli se ztotožňuje s vaším vkusem a hlavně zjistěte, jestli nabízené šaty mají fyzicky na salonu. Vyhnete se tak velkému zklamání. Při návštěvě svatebního salonu/studia, kdy si budete chtít svoje šaty z nabídky vyzkoušet a ony tam nebudou, budete jistě rozčarované. Čas je přeci tak drahý! Raději si vyberte svatební salon, kde se chovají korektně a nabízené modely mají k vyzkoušení.

, Jak si vybrat správné svatební šaty a svatební salon
Svatební salon Karolína K.

Nenavštěvujte velké množství salonů! Dnešním trendem je návštěva co nejvíce salonů ani ne, že si šaty nevěsty chtějí vybrat, ale pouze, že si to chtějí „užít“. Ano, chápu, ale potom vidím nešťastné nevěsty, které už vyzkoušely nepřeberné množství šatů a jsou zoufalé, protože už neví, co se jim líbí a co ne. Někdy je méně více!

Pokud vás některé šaty zaujmou, doporučuji si poznačit jméno nebo číslo modelu. Pak styl šatů, které se vám líbí naznačí, co pro vás máme hledat a jaké jsou vaše představy. Samozřejmě si můžete vyzkoušet i šaty, které by jste neměla odvahu ani obléknout, někdy i ony bývají ty pravé. A taky nevěřte šatům na ramínku, někdy vypadají divně, ale na postavě můžou oslnit, prostě buďte připravená na vše a poslouchejte svou intuici, ta nikdy nezklame!

Přeji vám nezapomenutelný zážitek při hledání vašich vysněných šatů!

NAPIŠTE NÁM

Chcete si domluvit zkoušku šatů? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám na WhatsApp nebo Messenger a my Vám slibujeme, že se Vám ozveme, co nejdříve to bude možné.
Pokud se Vám nechce čekat, můžete nám zavolat 🙂
, Construction Below Page

Otevírací doba:

Pouze na objednávku.

, Construction Below Page

Kontakt:

(+420) 734 399 129

info-karolinak @ email.cz

, Construction Below Page

Navštivte nás:

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

, Construction Below Page

Kontaktní osoba:

Petra Urubová

, Construction Below Page

Bankovní spojení:

9683980001/5500 Raiffeisenbank

, Construction Below Page

Sídlo společnosti

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.
IČO:055 28 101

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

C 95914 vedená
u Krajského soudu v Brně

, Construction Below Page

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.

IČO 05528101

Ochrana osobních údajů a spotřebitelské spory

K přečtení zde

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram