, Svatební obřad v zámecké zahradě v Holešově

Svatební obřad v zámecké zahradě v Holešově

Dnešní trendy nám napovídají o velké oblibě svatebních obřadů v přírodě.

Zámecká zahrada v Holešově přímo vybízí svými romantickými zákoutími k venkovním obřadům. Staré stromy vytváří nezapomenutelné kouzlo s nádechem romantiky.

Pokud se vám líbí zámecký styl, je nasnadě vytvořit místo obřadu v okolí zámku v Holešově. Krásně opravený zámek, upravené okolí, staré stromy, výhled na vodní hladinu, obřadní brána, bílý koberec, bílé židle, vše ozdobené květinami, stuhami, lucernami nebo čím si přejete, za zvuku krásné hudby, jistě nenechá žádné oko suché a stane se nezapomenutelným okamžikem.

Další romantickou alternativou je zákoutí u zdejší hvězdárny nedaleko zámku Holešov v Růžové zahradě. Na jaře zde vznešeně kvetou magnolie velkými růžovými květy, lupínky květů zdobí celé okolí a pod starým dubem je místo jako stvořené pro svatební obřad.

, Svatební obřad v zámecké zahradě v Holešově

Pro svatbu ve venkovském stylu bych doporučila jabloňový sad. Nádherně kroucené staré jabloně, na jaře něžné kvítky jabloní, zelená tráva, jarní květiny s výhledem na zámek nebo do sadu. V létě malá jablíčka, kterých je plný sad. Zde stačí jen svatební brána, obřadní stolek, bílé židle a nic už vám nemůže bránit říci své „ANO“.

Vy, co toužíte prožít lesním obřadu v Holešově, pak zámecká obora u parku je nejvhodnějším místem. Krásné vzrostlé, staré stromy, potůček, zelená tráva, veverky, ptáci, lesní pěšina, prosvítající paprsky sluníčka a nedaleko se pasoucí koně.

Pokud byste chtěly spojit všechny tyto styly, pak jedna cesta vede ke staré zámecké cihlové zdi, která se nachází u jabloňového sadu, kousek od zámecké obory v tichu starých stromů s výhledem na zámek a vodní nádrže, kde se slunce odráží ve vlnkách něžně čechraných větříkem.

, Svatební obřad v zámecké zahradě v Holešově

Udělejte si romantickou procházku po naší zámecké zahradě i oboře v Holešově, protože přímo vybízí milence k tomuto počinu. Nespěchejte a sledujte, jak různá místa na vás působí. Jde přeci o tak důležitou věc, místo, kde společně řeknete své „ANO“ a vstoupíte do společné pohádky jménem manželství.

Chceme vám být nápomocni. Rádi vám poradíme, zrealizujeme obřad podle vašich představ, vše přivezeme i odvezeme. Nabízíme vám pronájem svatební brány, koberce, židlí, oddávacího stolku a různých dekorací dle vašich představ. 

Děkujeme, že se na nás s důvěrou obracíte!

Vaše

Karolína K.

NAPIŠTE NÁM

Chcete si domluvit zkoušku šatů? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám a my Vám slibujeme, že se Vám ozveme, co nejdříve to bude možné.
Pokud se Vám nechce čekat, můžete nám zavolat 🙂
, Construction Below Page

Otevírací doba:

úterý/čtvrtek
13:00 – 17:00

Zkoušení šatů podle dohody i mimo otevírací dobu.

, Construction Below Page

Kontakt:

(+420) 734 399 129

info-karolinak @ email.cz

, Construction Below Page

Navštivte nás:

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

, Construction Below Page

Kontaktní osoba:

Petra Urubová

, Construction Below Page

Bankovní spojení:

9683980001/5500 Raiffeisenbank

, Construction Below Page

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.

IČO 05528101

, Construction Below Page

Sídlo společnosti

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.
IČO:055 28 101

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

C 95914 vedená
u Krajského soudu v Brně

Ochrana osobních údajů a spotřebitelské spory

K přečtení zde

POSLAT EMAIL

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
    Instagram