, Trendy svatební módy pro sezónu 2022

Trendy svatební módy pro sezónu 2022

Nová sezóna, nové možnosti a inspirace , ale hlavně nové svatební šaty. Nadcházející rok bude opravdu ohromující, zejména v kontextu svatebních kreací. Hodně se mění? Posuďte sama. Jedna věc je jistá, bude z čeho vybírat a nejnovější modely okouzlí nejedno srdce budoucí nevěsty.

Ve svatebním salonu Karolína K. si nyní můžete vybrat a objednat šaty na příští rok. Je to skvělá příležitost pro ty z vás, které nechtějí nechat výběr šatů na poslední chvíli, nebo pro ty, kteří trvale žijí mimo republiku. Pamatujte, že optimální doba pro zahájení hledání a následně i výběr šatů je zhruba rok.

Výběr modelů dostupných pro sezónu 2022 se neustále rozšiřuje a náš svatební salon je plný nových modelů. Co jsme pro nás připravili ? Podívej se sama…

Překvapivé detaily

To je něco, z čeho bude určitě těžké spustit oči. Díky moderním detailům a doplňkům šatů se budete cítit výjimečně. Subtilní, spadená ramínka ,  jemné 3D efekty , strukturální látky a průhlednost  vyhledávané nevěstami . Díky tomuto druhu dekorací se šaty stanou výraznými a váš svatební styl si budou všichni hosté dlouho pamatovat. Karolína K. dbá na eleganci designů svých šatů. Svatební šaty 2022 v edici našeho svatebního salonu jsou především elegancí a propracovaností, na které tak dychtivě sázíte.

Evoluce výstřihů

Pokud jste si mysleli, že v této záležitosti je již vše použito, mýlíte se. Nová řešení v podobě výstřihů byla v kolekci 2022 spojena s jednoduchými strukturami a tkaninami šatů, díky nimž je efekt nonšalantní a svůdný. Klasická srdíčka zaručují propracovaný vzhled a nadčasové výstřihy ve tvaru písmene V byly obohaceny o avantgardní detaily v podobě ozdob na šatech.

Třpyt od hlavy až k patě

Tento trend doprovází šaty již několik sezón, z brokátu se opět stala svatební příležitost a šaty zcela pokryté třpytivými prvky skutečně poutaly pozornost. V sezóně 2022 šaty září po celé délce. Bude to opravdová lahůdka pro ty z vás, které plánují elegantní glamour svatbu . Pohádkové princezny obohacené o korálky, krystaly a třpytky. Odvážné kombinace v dokonalém stylu.

Pokud však dáváte přednost jemnějším detailům , určitě dáte přednost šatům, které jemně odráží sluneční paprsky. Tento trend je – třpytivý efekt . Skvěle ji doplňují okouzlující detaily v podobě aplikací a duhových, ručně šitých tkaniček. Saténová jiskra je nejnovější trend, díky kterému třpytivá struktura saténových, hladkých
svatebních šatů poskytne ohromující efekt.

Jednoduché a módní

Je známo, že třpytky, dekorace a efektní detaily nebudou vhodné pro každého. Sezóna 2021 dokázala, že jednoduchost je také silná, a totéž bude platit pro šaty pro rok 2022. Hladké materiály, dokonale rafinované tvary a jednoduché střihy šatů. To nemůže chybět. Satény, elastické mikádo a splývavé šifony, tyto látky určitě přitáhnou vaši pozornost. To, co je odlišuje od šatů z předchozích let, jsou především moderní, zajímavá řešení v podobě odhalených zad ,mašlí na zádech nebo výstřihů , které fenomenálně odhalují ramena. 

Floristická témata

Spolu s rozkvětem nové sezóny, novou energií a nápady také explodovali dekorace na šatech 2022. náš salon Karolína K. nabízí šaty s  květinovými motivy v lehké, romantické edici . Malé, ručně šité květiny ze šifonu , květinové aplikace na šatech, spadená ramena s trojrozměrným květinovým motivem . 

Řešení je opravdu mnoho a jsme přesvědčeni, že každá z vás si z těchto trendů odnese něco pro sebe.

Pokud chcete šaty, které jsou malé umělecké dílo – nová nabídka Karolína K. 2022 bude právě pro vás!

NAPIŠTE NÁM

Chcete si domluvit zkoušku šatů? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám na WhatsApp nebo Messenger a my Vám slibujeme, že se Vám ozveme, co nejdříve to bude možné.
Pokud se Vám nechce čekat, můžete nám zavolat 🙂
, Construction Below Page

Otevírací doba:

Pouze na objednávku.

, Construction Below Page

Kontakt:

(+420) 734 399 129

info-karolinak @ email.cz

, Construction Below Page

Navštivte nás:

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

, Construction Below Page

Kontaktní osoba:

Petra Urubová

, Construction Below Page

Bankovní spojení:

9683980001/5500 Raiffeisenbank

, Construction Below Page

Sídlo společnosti

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.
IČO:055 28 101

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

C 95914 vedená
u Krajského soudu v Brně

, Construction Below Page

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.

IČO 05528101

Ochrana osobních údajů a spotřebitelské spory

K přečtení zde

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram