, Záhadný systém výběru šatů

Záhadný systém výběru šatů

Je to jen pár týdnů, co jsem otevřela svatební salon Karolína K. v Holešově ,a tak se dostala do nádherného světa svatebních šatů, závojů, tylu, různých látek, šifónu a krajek. Jak se v tom všem cítím? Jako Alenka v říši divů. Je to prostě nádhera. Brát šaty do ruky, oblékat budoucí nevěsty, poslouchat jejich přání a dívat se, jak se na sebe smějí do zrcadla.

Jen je mi stále záhadou, jak si nevěsty šaty vybírají?

Ženy rády objevují nové styly, účesy, líčení, barvy a některé se doslova vyžívají ve změnách. Některé jsou možná méně odvážné, ale určitě nějaké drobné změny mají také rády. Budoucí nevěsty jsou mladé, krásné ženy …jsou to osobnosti, které samy sebou vytváří originál. Proto se velmi podivuji nad jejich smýšlením při výběru šatů, při kterém se některé nechávají ovlivnit názorem např. ženicha.

Myslím v tom smyslu, že „ženich 100% ví, co jeho nastávající bude slušet“. Určitě ví, že volány a bohaté sukně NE! Věta z úst nevěsty, co slyším ještě dnes „mě se líbí, jsou krásné, já vím, že mi sluší, ale ženich řekl, moc sukní – NE!“ Další zádrhel – kamarádka, svědkyně nebo sousedka, která přijde poradit s tím, co se líbí jí!? Neznamená to, že to s vámi nemyslí dobře, ale slova „krajka..hm..sluší ti..ale víš, že já to nemám ráda“ nebo při velikosti 34,“máš v tom velký zadek a přeci celou svatbu ti budou všichni hledět na zadek“ někdy vyrazí až dech 🙂 Vidím hodně mladých žen, které jsou velmi konzervativní, jako by je svazoval nějaký velký strach, že udělají něco špatně.

Milé nevěsty, už nikdy nebudete mladší a krásnější než v tento den, proto se snažte být samy sebou, nikým jiným!

Jistě milé zákaznice víte, že když jdete do obchodu s klasickým oblečením, vůbec ani vy netušíte, že model, aniž byste si ho oblékla, vám bude slušet a budete se v něm cítit dobře. Určitě nechcete oblečení, které již není moderní a těžce pokulhává.

Proto se pro vás snažím vybírat modely svatebních šatů, které jsou nadčasové, trendové a ne pouze klasické. Určitě si vyzkoušejte svoji představu o šatech, ale vyzkoušejte i jiné styly, o kterých jste dosud neuvažovaly, nebo se vám na ramínku nebo figuríně nezdají pro vás vhodné. Uvidíte, že budete mile překvapeny! Někdy to opravdu nevypadá… 🙂

Ve svatebních šatech musíte zářit, ne jen být kopií modelky, fotky, kterou přinesete či sousedky nebo kamarádky.

Jsem také majitelkou kosmetického salonu již 22 let, pracuji s ženami každý den, zajímám se o módu, novinky všeho druhu, protože moje zákaznice ví, že když ke mě přijdou na kosmetiku, vždy objeví něco nového, neotřelého a nadčasového. Spolupracuji s rozvíjející se firmou Alcina, která jde kupředu, nestagnuje a je dynamická. Nabízí kvalitní přípravky, které mají při používání viditelné výsledky.

Máte-li zájem o proměny vizáže, radu o novou barvu či účes podívejte se zde >> http://kosmetika-urubova.cz/galerie/ . Klientky mi svěřují do péče svoji pleť a věřím, že jsou s novými ošetřeními spokojené. Chci tím jen říct, že mi důvěřují. Neříkají, „já bych chtěla“, ale „udělejte, to, co uznáte za vhodné, abych vypadala co nejlépe!“

Velmi si vážím jejich důvěry.

To platí i o výběru šatů. Chci pro vás to nejlepšíšaty MODECA, ENZOANI, ARIAMO jsou ty, ve kterých okouzlíte. Jsou moderní i barvou nejen střihem, jsou lehoučké a příjemné na dotyk. Je zážitek je obléci, natož v nich strávit nejkrásnější den.

Budoucí nevěsty mají často sen o šatech, které vzhledem k jejich postavě nejsou vhodné. Přijdou a chtějí „nešlehačkové“ šaty. Odmítají vyzkoušet vše, co není na tělo a věřte nebo ne, většinou odchází i s volány a nabíranými sukněmi, protože jejich představa je úplně jiná než realita. Vyberte si nejdřív sama, vyzkoušejte a pak chtějte názor někoho jiného.

Vezměte si s sebou na zkoušku svatebních šatů někoho, kdo není příliš kritický a má vás rád !

A pamatujte, je to vaše svatba, jde o vás a o ženicha, ne o rodiče, babičky a svatebčany, ti už svatbu měli nebo budou mít.

Dělejte to jen pro váš dobrý pocit, užijte si zkoušení, vybírání oznámení, tvoření maličkostí a celou vaši svatbu bez stresu!

Těším se na vás!

Petra

 

NAPIŠTE NÁM

Chcete si domluvit zkoušku šatů? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám na WhatsApp nebo Messenger a my Vám slibujeme, že se Vám ozveme, co nejdříve to bude možné.
Pokud se Vám nechce čekat, můžete nám zavolat 🙂
, Construction Below Page

Otevírací doba:

Pouze na objednávku.

, Construction Below Page

Kontakt:

(+420) 734 399 129

info-karolinak @ email.cz

, Construction Below Page

Navštivte nás:

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

, Construction Below Page

Kontaktní osoba:

Petra Urubová

, Construction Below Page

Bankovní spojení:

9683980001/5500 Raiffeisenbank

, Construction Below Page

Sídlo společnosti

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.
IČO:055 28 101

Nerudova 330/4
769 01 Holešov
Zlínský kraj

C 95914 vedená
u Krajského soudu v Brně

, Construction Below Page

Svatební salon Petry Urubové s.r.o.

IČO 05528101

Ochrana osobních údajů a spotřebitelské spory

K přečtení zde

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram